Nori greitai sulieknėti?Profesionalių dietologų sukurtas mitybos planas asmeniškai TAU Išbandyk!
Nori greitai sulieknėti?

Atsiliepimai

 • Kristina
  Laba diena, kol kas dieta man labai tinka, maisto pakankamai, gal net sakyčiau panašiai tiek ir valgydavau anksčiau, tik anksčiau valgiau visai kitokius patiekalus. Galiu pasidžiaugti svarstykles rodo jau -7.5 kilogramo. Baigusi visa valgiarašti jus informuosiu.
 • Virginija
  Sveiki, valgiarasčio laikytis nesunku, tik kelis savaitgalius nukrypau nuo kurso, kelionese neturejau galimybes pasigaminti maisto, teko valgyti kavinese, bet maistu nepiktnaudžiavau. Pokyčius matau ir rezultatai džiugina, numečiau 8 kg, mano tikslas dar bent 5-6 kg. Valgiarašti tik ipusėjau, manau tiksla pasieksiu :).
 • Justė
  Malonu kad teiraujatės, svoris krenta, antra dietos laikymosi diena svarstykles rodo -300 g is viso per dvi dienas -900 g, tikiuosi nesustos 🙂
 • Otilija
  Man svoris krenta labai greitai, todel vis dazniau galvoju, kad svoris sugris (tikiuosi, kad ne). Pries dieta sveriau 80,5 kg (ugis 1,65m), dabar po pusantro mėnesio, ryte pasisveriau, skaiciai labai džiugina, nes peržengiau 70kg ribą, svoris virs 69,2 kg. Net nezinau ar cia sveika 11 kg numesti per toki laika. Arba gal tiesiog man pradzioj daug nukrito, o paskui labai is leto svoris mazes, skaičiau kad taip būna. Dabar tikrai jaučiuosi geriau, dar kelis kilogramus norėčiau numesti.
 • Aldona
  Niu, išbandžiau čią tą jūsų dietą ir galiu pasidžiaugti, kad per savaitę numečiau virš 3kg. Griežtai valgau tik tai kas parašyta. Galima sakyti valgau viską tą patį ką anksčiau valgydavau tik beabejo mažiau, nei paprastai. Svoris kristi pradėjo kažkur trečioj dienoj. Kol kas sekasi puikiai 🙂 Dabar pradėjau daugiau vaiksčioti su šuniu, stengsiuos daugiau judėti, butinai jus informuosiu ateityje!
 • Aida
  Ka tik pradėjau laikytis atsiusto valgiarasčio, maisto tikrai užtenka, nesijaučiu alkana 🙂 Siek tiek sunku priprasti prie naujos mitybos, bet tikiuosi priprasiu 🙂 kol kas turiu tik minus 1kg, bet praejo tik kelios dienos. Butinai jus informuosiu!
 • Sigita
  Ačiū jums, kol kas mano rezultatas minus 9kg, labai gerai jaučiuosi, nors nesilaikiau taip griežtai, bet viską valgiau, kas buvo sudaryta mano valgiaraštyje. Man jis labai tiko.
 • Ina
  Laba diena,valgiaraštis patinka, praktiškai pavyko jo laikytis, tik vieną dieną teko keisti, nes nespėjau pasiruošti..Pradėjau sportuoti. Šiai dienai (11.22) numečiau 2,2kg. Sveriu 61.8 kg. Norėtųsi dar 4 kg numesti iki 58 kg. Ką galėtumėte patarti, ar galėčiau dar kartą pakartoti šį valgiaraštį? O gal reikėtų su mažesniu kalorijų kiekiu? Ačiū.Lauksiu atsakymo