Nori greitai sulieknėti?Profesionalių dietologų sukurtas mitybos planas asmeniškai TAU Išbandyk!
Nori greitai sulieknėti?

Pagalba

Kas yra greitadieta.lt?

Mitybos patarėjas, kuris padės pasiekti geriausių rezultatų. Profesionalaus dietologo paslaugos kainuoja didelius pinigus, o rezultatas priklauso tik nuo Jūsų paties. Mes suteikiame profesionalaus dietologo mitybos programą, kuri bus sudaryta asmeniškai pagal Jūsų pateiktus duomenis: lytį, amžių, svorį, ūgį, fizinį aktyvumą. Bus parinktas tinkamiausias planas būtent Jums, viskas išties yra paprasta ir elementaru. Tačiau nepamirškite, kad didžiausias pastangas reikės dėti patiems, tad išbandykite greitadieta.lt profesionalią mitybos programą ir pasiekite tai, apie ką seniai svajojote.


Kaip tapti greitadieta.lt nariu?

Viskas labai paprasta – einate štai čia: greitadieta.lt/sudarymas, suvedate visus reikiamus duomenis: lytį/amžių/ūgį/svorį/fizinį aktyvumą/mitybos būdą, tuomet pasirenkate tinkamiausią mitybos programos laiką: dvi savaites/mėnesį/tris mėnesius ir per el. bankininkystę įsigyjate mitybos programą.


Kaip veikia greitadieta.lt?

Per 24 valandas po apmokėjimo Jums bus sudarytas individualus valgiaraštis atsižvelgiant į asmeninius duomenis bei fizinį krūvį. Valgiaraštis bus atsiųstas elektroniniu paštu. Jei per 24 valandas negausite valgiaraščio, kreipkitės  arba telefonu +370 684 21022.


Kiek kainuoja greitadieta.lt mitybos programa?

Mitybos programa kainuoja priklausomai nuo laikotarpio, kuriuo norėsite pasinaudoti šia programa: dvi savaitės – 14 eurų, mėnuo – 19 eurų, trys mėnesiai – 26 eurai. Norint pasiekti efektyviausių rezultatų, rekomenduojame rinktis programos laiką pagal tai, kiek svorio norite atsikratyti.


Kodėl greitadieta.lt mitybos programos tokios pigios?

Pasitelkę profesionalią programą sukūrėme projektą, kuriuo siekiame, jog žmogus gautų kokybiškiausius mitybos planus už pačią priimtiniausią kainą. Visa tai pavyko padaryti dėka informacinių technologijų bei naujausių sistemų įdiegimo. Didžiausias privalumas yra tas, jog gausite už mažą kainą profesionalaus dietologo sudarytą individualų valgiaraštį pagal Jūsų individualius duomenis.


Kaip galiu atsiskaityti už mitybos programą?

Už valgiaraštį galite sumokėti internetine bankininkyste.


Per kiek laiko gausiu mitybos programą?

Ilgiausias laiko tarpas, per kurį mes Jums atsiųsime į el. paštą mitybos programą, yra 24 valandos.


Kaip teisingai laikytis mitybos programos?

Svarbiausia yra noras ir pasiryžimas. Mes suteikiame meškerę, o jau žuvį teks susižvejoti Jums patiems. Mitybos programoje nurodyti patiekalai ir maisto produktai, kurie yra naudojami kasdieniniame gyvenime. Visi produktai yra gerai žinomi ir elementarūs, tačiau svarbiausia laikytis nurodytų normų ir eilės tvarkos kaip, kada ir ką valgyti. Patiekalai ir maisto produktai yra išvardinti pagal maistingumą/kiekį ir sudėtį.


Ką daryti, jei aš nevalgau tam tikrų produktų, o mano mitybos programoje jie nurodyti?

Jei patiekalas ar maisto produktas Jums nepatinka, tuomet visuomet galite pakeisti į kitą panašios sudėties ir maistingumo patiekalą ar produktą. Juos galėsite išsirinkti iš kitų dienų mitybos programos ir paprasčiausiai pakeisti savo mitybos racioną nauju patiekalu ar maisto produktu.